Informační a osvětová kampaň

Vloženo: 26.1.2018 | Zobrazeno: 792x

Tato aktivita projektu Společné vzdělávání ve Velkých Hamrech (CZ.02.3.61/0.0/0.0/16_021/0004504) cílí na širokou veřejnost, rodiče i pedagogy. Pravidelně nejméně 10x ročně bude škola publikovat informace související se společným vzděláváním. Cílem je informovat zejména občany města, rodiče a další aktéry o smyslu a výsledcích společného vzdělávání ve Velkých Hamrech, o úspěších inkluze v jiných školách v tuzemsku i v zahraničí jako příkladů dobré praxe.

V rámci ativity jsme pro vás připravili tyto články:

První poohlédnutí za Společným vzděláváním ve Velkých Hamrech (Velikost: 491.9 kB)

Kariérní poradenství a společné vzdělávání (Velikost: 506.93 kB)

Zlepšujeme komunikaci s romskou komunitou (Velikost: 652.24 kB)

Inkluze ve školách - ano či ne (Velikost: 463.08 kB)

Studijní cesta na Slovensko (Velikost: 404.99 kB)

Třídnické hodiny v ZŠ Velké Hamry - nástroj ke zlepšení klima třídy

(Velikost: 439.24 kB)Inkluze - současný pohled
(Velikost: neznámá)
Asistent pedagoga

(Velikost: 538.31 kB)
Další odborné články budeme publikovat formou školních zpravodajů.

Školní zpravodaj č.1 / 2019 (Velikost: 614.51 kB)