Děkujeme všem sponzorům naší školy! Největším sponzorem naší školy byla paní MUDr. Zdeňka Dobiášová, bývalá žákyně hamrovské školy. Věnovala škole celkem 175 000 Kč. Za tento obnos škola pořídila spoustu pomůcek pro zlepšení výuky a pro mimoškolní činnost. Dalšími významnými sponzory jsou pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral a pan Luděk Röschenthaler.

Bazén pro veřejnost:

Bazén je otevřen pro veřejnost každou středu od 16:00 do 19:00.  Vstupné: dospělí 30 Kč, děti a senioři 20 Kč.

Kondičně – rehabilitační cvičení ve školním bazénu:

Nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie – Dita Sajnerová, DiS, vám nabízí kondičně – rehabilitační cvičení v bazénu při ZŠ Velké Hamry. Cvičení působí pozitivně na srdečně-cévní, dýchací a lymfatický systém, zlepšení imunity, udržení a zlepšení fyziologické kloubní pohyblivosti, snížení tělesné váhy, zvýšení svalové síly a vytrvalosti.

Každou středu mezi 18. a 19. hodinou, délka cvičení: 45 minut. Počet cvičících: max. 15 dospělých.

Cena cvičení: 50 Kč / osoba + vstupné do bazénu

Pronájem sportovišť:

Malá tělocvična (gymnastická)      200 Kč/hod
 Velká tělocvična (míčové hry)    200 Kč/hod
 Bazén     600 Kč/hod

Zahájení šk. roku 2016/2017
25.8.2016

Nový školní rok začíná

ve čtvrtek 1. září 2016.

Těšíme se na naše žáky a také na budoucí prvňáčky.

Přejeme krásný a prosluněný

zbytek prázdnin.

10.5.2016

Vážení rodiče, v současné době škola přechází na centrální správu dat v systému Bakaláři, který umožňuje mimo jiné i mnoho služeb pro rodiče. Celý systém bude zprovozněn v několika fázích. Jako první je funkční elektronická žákovská knížka. V tomto modulu můžete sledovat průběžnou klasifikaci vašeho dítěte. Rovněž je již nyní funkční přístup k plánu akcí školy, kde jsou i akce třídních kolektivů. Prosíme o využívání informací z elektronické žákovské knížky, i když do konce tohoto školního roku jsou souběžně známky zapisovány i do klasické papírové žákovské knížky. Celá příručka k nahlédnutí zde.

Základní údaje

Vloženo: 5.4.2016 | Autor: administrator | Zobrazeno: 4539x

Název: Základní škola Velké Hamry, Školní 541 – příspěvková organizace

Adresa: Školní 541, 468 45 Velké Hamry

RED_IZO: 600078507

Ředitelka: Ing. Zdeňka Juklová

Právní forma: příspěvková organizace

Zřizovatel: Město Velké Hamry, 468 45 Velké Hamry 362

Školská rada:

• za zřizovatele: Ing. Jaromír Čermák, Tomáš Pelc
• za pedagogické pracovníky: Mgr. Eva Bambušková, Mgr. Arana Šourková
• za rodiče: Monika Martinková, Jaroslav Pekelský

Naše hodnoty

Respekt, tolerance, spolupráce, rovnost příležitostí, vstřícnost, otevřenost a pracovitost.

Charakteristika školy

Základní škola Velké Hamry, Školní 541 je plně organizovaná základní škola s devíti postupnými ročníky. Je spádovou školou pro děti z obcí, kde škola není (Držkov, Jílové u Držkova, Vlastiboř), ale i pro děti z okolních neúplných škol (ZŠ Plavy, ZŠ Velké Hamry II). V současné době navštěvuje naši školu kolem 260 žáků ve vzdělávacím programu Škola pro život, který je zaměřen všeobecně, bez úzké specializace. Škola podporuje společné vzdělávání a individuální přístup k žákům nadaným i k těm, kteří potřebují ke svému rozvoji podpůrná opatření. ŠVP

Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Škola má zpracovaný Strategický plán rozvoje na léta 2015-2023, který se zaměřuje na plnění cílů vedoucích k naplnění vize školy. Strategický plán

Vize školy

Základní škola Velké Hamry je výchovně vzdělávací institucí poskytující úplné základní vzdělání všem žákům bez rozdílu nadání, zdravotního či tělesného stavu, národnosti, sociálního statutu či náboženského vyznání.
Výchovně vzdělávací proces je zaměřen na získání základních znalostí a klíčových kompetencí pro život v 21. století tak, aby absolventi mohli pokračovat v další profesní přípravě dle svých schopností a zájmů. Důraz je kladen na to, aby žáci byli adaptabilní, kreativní, sociálně tolerantní, schopni spolupráce, připraveni k celoživotnímu učení, kriticky přijímali a zpracovávali informace z různých zdrojů, byli schopni aktivně komunikovat, prezentovat a obhajovat své názory.
Žáci budou vedeni tak, aby znali své silné a slabé stránky, dodržovali společenské normy a respektovali dodržování lidských práv, ztotožňovali se se zdravým životním stylem, jehož součástí jsou pohybové a sportovní aktivity.

Škola je součástí místní komunity, je aktivním partnerem rodičů, obce, ostatních vzdělávacích institucí, neziskových organizací a místních zaměstnavatelů.