Děkujeme všem sponzorům naší školy! Projekt Dětský cirkus Happy Kids podpořili: Jaroslav Zeman, senátor PČR, firma Šolc konstrukce s.r.o., pan Milan Pilát, pan Petr Štrojsa a firma STR.ANGEL s.r.o., dále firma SIZ s.r.o., CNC-Z s.r.o. a pan Petr Miček. Největším sponzorem naší školy byla paní MUDr. Zdeňka Dobiášová, bývalá žákyně hamrovské školy. Věnovala škole celkem 175 000 Kč. Za tento obnos škola pořídila spoustu pomůcek pro zlepšení výuky a pro mimoškolní činnost. Dalšími významnými sponzory jsou pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral a pan Luděk Röschenthaler.

Děkujeme všem žákům a přátelům školy, kteří se v minulém školním roce zapojili do akce "Sbérejte víčka pro Davídka". Sbírka pokračuje, sběrné nádoby jsou umístěny v jednotlivých pavilonech. Prosíme nehazujte do sběrných nádob jiná víčka než od PET lahví.

Bazén je otevřen pro veřejnost každou středu od 16:00 do 19:00.  Vstupné: dospělí 30 Kč, děti a senioři 20 Kč.

Rozvrhy hodin

Časopis Školní drbna
6.12.2017

Rádi bychom vám představili první číslo našeho školního časopisu.

>> Školní drbna (1. číslo) (Velikost: 3.78 MB) <<

ORDINAČNÍ HODINY - MUDr. Jana Hniličková - Dětské středisko
19.12.2016

Ordinační hodiny platné od 1.1.2017 najdete na odkazu níže.

Základní údaje

Vloženo: 5.4.2016 | Autor: Zdeňka Juklová| Zobrazeno: 76069x | Zatím neupraveno
Základní motto školy: škola pro život, škola pro všechny žáky a škola spolupracující.

Název: Základní škola Velké Hamry, Školní 541 – příspěvková organizace

Adresa: Školní 541, 468 45 Velké Hamry

IČ: 72743476

IZO: 102177406

RED_IZO: 600078507

Ředitelka: Ing. Zdeňka Juklová

Právní forma: příspěvková organizace

Zřizovatel: Město Velké Hamry, 468 45 Velké Hamry 362

Školská rada:

• za zřizovatele: Ing. Jaromír Čermák, Aleš Hloušek
• za pedagogické pracovníky: Mgr. Eva Bambušková, Mgr. Arana Šourková
• za rodiče: Monika Martinková (email: mounule@centrum.cz), Kateřina Černá

Organizace školního roku 2017/2018

4. 9. 2017

Začátek školního roku

29.9.2017

Ředitelské volno (+ 28.9.2017 státní svátek)

26. – 27. 10. 2017

Podzimní prázdniny

Ředitelské volno

23. 12. 2017 – 2. 1. 2018

Vánoční prázdniny (nástup do školy ve středu 3.1.2018)

2. 2. 2018

Jednodenní  pololetní  prázdniny

26. 2. 2018 – 4. 3. 2018

Jarní prázdniny

29. 3. 2018

Velikonoční prázdniny (+ 30. 3.  a  2. 4. 2018 Velikonoční svátky)

2. 7. – 31. 8. 2018

Hlavní prázdniny (nástup do školy v pondělí  3. 9. 2018)

Předpokládaná ředitelská volna pro žáky pondělí 30.4.2018 a pondělí 7.5.2018.

Naše hodnoty

Respekt, tolerance, spolupráce, rovnost příležitostí, vstřícnost, otevřenost a pracovitost.

Charakteristika školy

Základní škola Velké Hamry, Školní 541 je plně organizovaná základní škola s devíti postupnými ročníky. Je spádovou školou pro děti z obcí, kde škola není (Držkov, Jílové u Držkova, Vlastiboř), ale i pro děti z okolních neúplných škol (ZŠ Plavy, ZŠ Velké Hamry II). V současné době navštěvuje naši školu kolem 260 žáků ve vzdělávacím programu Škola pro život, který je zaměřen všeobecně, bez úzké specializace. Škola podporuje společné vzdělávání a individuální přístup k žákům nadaným i k těm, kteří potřebují ke svému rozvoji podpůrná opatření. ŠVP (Velikost: neznámá)

Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Škola má zpracovaný Strategický plán rozvoje na léta 2015-2023, který se zaměřuje na plnění cílů vedoucích k naplnění vize školy. Strategický plán (Velikost: 477.91 kB)

Vize školy

Základní škola Velké Hamry je výchovně vzdělávací institucí poskytující úplné základní vzdělání všem žákům bez rozdílu nadání, zdravotního či tělesného stavu, národnosti, sociálního statutu či náboženského vyznání.
Výchovně vzdělávací proces je zaměřen na získání základních znalostí a klíčových kompetencí pro život v 21. století tak, aby absolventi mohli pokračovat v další profesní přípravě dle svých schopností a zájmů. Důraz je kladen na to, aby žáci byli adaptabilní, kreativní, sociálně tolerantní, schopni spolupráce, připraveni k celoživotnímu učení, kriticky přijímali a zpracovávali informace z různých zdrojů, byli schopni aktivně komunikovat, prezentovat a obhajovat své názory.
Žáci budou vedeni tak, aby znali své silné a slabé stránky, dodržovali společenské normy a respektovali dodržování lidských práv, ztotožňovali se se zdravým životním stylem, jehož součástí jsou pohybové a sportovní aktivity.

Škola je součástí místní komunity, je aktivním partnerem rodičů, obce, ostatních vzdělávacích institucí, neziskových organizací a místních zaměstnavatelů.

uvodniFOTKAskoly.1473267715