Předchozí dotační projekty

Vloženo: 31.3.2016 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 1650x
V předchozích letech se naše škola zapojila do těchto dotačních projektů:

• Podpora implementace etické výchovy do vzdělávání v základních školách a v nižších ročnících víceletých gymnázií v roce 2014 "Etická výchova i do naší školy" (MŠMT).
  • Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost / Další vzdělávání pedagogických pracovníků škol a školských zařázení "Zdravý životní styl a dopravní výchova" (projekt OPVK CZ.1.07/1.1.00/53.0013 - dotace ESF).
  • Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost / Další vzdělávání pedagogických pracovníků škol a školských zařázení "Učíme digitálně" (projekt OPVK CZ.1.07/1.3.00/0026 - dotace ESF).
  • Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost / Moderní experiment ve školách Pojizeří "PASCO" - experimentální výuka přírodních věd (dotace ESF).
  • Podpora výuky vzdělávacího oboru Další cizí jazyk (MŠMT).
  • Financování asistentů pedagoga pro děti, žáky a studenty se sociálním znevýhodněním pro rok 2014 (dotace z rozpočtu LK).
  • Financování asistentů pedagoga pro děti, žáky a studenty se sociálním znevýhodněním pro rok 2015 (dotace z rozpočtu LK).
  • "Obnova náčiní školní tělocvičny ZŠ Velké Hamry" (dotace z rozpočtu LK).
  • "Školní bazén nejen pro žáky naší školy" (dotace z rozpočtu LK).
  • "Educa" (dotace z rozpočtu LK).
  • Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost "Škola pro život" (projekt OPVK CZ.1.07/1.4.00/21.2117 - dotace ESF).