Třídní schůzky 23. 4. 2024

Vážení rodiče, zákonní zástupci, zveme Vás na třídní schůzky, které se uskuteční v úterý 23. 4. 2024, pro 1. stupeň od 15:30 a pro 2. stupeň od 16:00 vždy v kmenových třídách. Více informací naleznete v příspěvku.

Třídní učitelé Vám předají informace o průběhu vzdělávání a chování žáků, chodu školy, připravovaných akcích školy a jednotlivých tříd. Po skončení společné části schůzek se budete moci informovat o prospěchu u jednotlivých vyučujících.

Dále zveme zástupce jednotlivých tříd (třídní důvěrníky) na schůzku organizační komise Spolku rodičů a přátel školy, která se uskuteční v učebně čtenářských dílen od 16:45.