Sdělení výsledku zápisu do 1. ročníku

Dne 9. dubna 2024 proběhl zápis ke školnímu vzdělávání. Zápisu se zúčastnilo 25 dětí. Sdělení výsledku zápisu naleznete v detailu příspěvku a na vývěskách v budovách škol.

Sdělení výsledku zápisu naleznete zde (Velikost: 365.5 kB).

Zápis do 1. ročníku pro školní rok 2024/25

Zápis k povinné školní docházce proběhl tradičním způsobem za účasti budoucích školáků.

Ředitel školy vyhlásil termín zápisu na úterý 9. dubna 2024  v průběhu odpoledne od 14:00 do 16:30 v obou školách, tj. na škole ve Velkých Hamrech i na malotřídní škole na Hamrskách.

Ve velké škole předpokládáme otevření jedné první třídy s třídní učitelkou Mgr. Soňou Šourkovou. Do malotřídní školy přijímáme žáky do třídy pro žáky 1. -3. ročníku, třídní učitelkou bude i nadále paní učitelka Mgr. Dana Trdlová.

K zápisu jdou všechny děti, které dosáhnout šesti let do 31. srpna 2024, a také děti s odkladem školní docházky z loňského roku. Na webu školy je formulář - žádost k přijetí, který doporučujeme vyplnit a přinést s sebou, není to však podmínkou, je možné vyplnit formulář i na místě. Rozhodně je třeba předložit kopii nebo originál rodného listu dítěte, osobní doklad, např: OP, který dokládá trvalý pobyt.

Škola jako jediné kritérium do naplnění kapacity vypisuje právě trvalý pobyt. Předpokládáme však přijetí i dětí s pobytem mimo Velké Hamry. V případě převisu kapacity škola otevře další třídu.

Při žádosti o odklad školní docházky je nutné předložit žádost (formulář na webu školy), vyjádření školního poradenského pracoviště a doporučení dětského lékaře. Bez těchto dokumentů nemůže ředitel školy o odkladu rozhodnout.

Na děti a jejich rodiče se těší učitelky a učitelé školy. Při zápisu vám bude k dispozici vedení školy a pracovníci poradenského pracoviště. Zároveň bude možnost si prohlédnout třídu budoucích prvňáčků. Těšíme se na vás!

Zdroj obrázku: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Fountain_pen_writing_(literacy).jpg